Novinky
SKMP udeľoval tituly za rok 2018

V celoročnej súťaži Slovenského klubu maltézskych psíkov za rok 2018 dosiahla naša chovateľská stanica opäť skvelé výsledky:   V kategórii TOP KENNEL  sme sa umiestnili na skvelom druhom mieste :-)  V kategórii TOP MALTESE (PES)  získal náš psík CH., JCH. KEVIN COSTNER MALTEA...

viac
Šteniatka maltezáčikov na predaj

Pripravujeme jarné krytie, predpokladáme odber šteniatok v lete a na jeseň 2020.

viac

Rok 2016

Pridané: 02.04.2017

Všetkým priaznivcom psíkov prajeme príjemné prežitie sviatočných dní a

ŠŤASTNÝ ROK 2017 

                                                                                                                                                        
NOVÉ / NEWS !!!


Šteniatka z posledného vrhu sú predané. V prípade záujmu o šteniatka z ďalších vrhov nás neváhajte kontaktovať.

 

Current pups from last litter are sold. In case of your interest of puppy from another litter do not hesitate to contact us. 

 


 

Jún 2016: 

 

Naša skvelá fenka C.I.B, Multich. Vanessa Mae Maltea Sun získala do svojej rozsiahlej zbierky titulov ďalšie šampionáty - tentoraz CH. Švédska a Ch. Nórska. Gratulujeme aj paničke Ludmile Sergushenko z RF.

 

Sire: ICH., Multi Ch. Best Buddy Forussi

Dam: ICH, Multi Ch. Naomi Campbell Maltea Sun

 

     

 

 

Rovnako aj náš skvelý psík C.I.B, Multich. Terence Trent D´Arby Maltea Sun získal do svojej rozsiahlej zbierky nové šampionáty zo severu Európy - -  CH. Švédska a Ch. Nórska. Gratulujeme paničke Ludmile Sergushenko z RF.

 

Sire: ICH., Multi Ch. Best Buddy Forussi

Dam: Ch., Club Ch. Nastasja Kinski Maltea Sun


        

 

 


 

Máj 2016: 

 

V celoročnej súťaži Slovenského klubu maltézskych psíkov za rok 2015 dosiahla naša chovateľská stanica opäť skvelé výsledky:

 

Celoročná súťaž SKMP bola vyhodnotená na klubových akciách, ktoré sa uskutočnili dňa 22.5.2016 v exkluzívnych priestoroch hotela SAMARIA v mestečku Šamorín neďaleko hlavného mesta Bratislava.

 

V súťaži TOP chovateľská stanica sme už štvrtý rok za sebou získali prvé miesto;

 

 

 

 

V súťaži TOP maltese sa v kategórii sučiek umiestnila naša malá Coco Chanel Maltea Sun (aka Coco) na skvelom druhom mieste za výstavné výsledky dosiahnuté za obdobie prvého polroka 2015.  Coco v júni 2015 splnila podmienky na získanie titulu Medzinárodný šampión krásy a tým ukončila svoju výstavnú kariéru.  Titul Medzinárodný šampión krásy (C.I.B.) bol Coco Chanel Maltea Sun priznaný na jeseň 2015.

Coco splnila tiež podmienky na udelenie titulu KLUBOVÝ ŠAMPIÓN, ktorý jej bola priznaný tiež 22.5.2016.
 

       

 

V tej istej kategórii sa umiestnila na výbornom treťom mieste aj ďaľšia sučka z nášho chovu - multišampiónka Victoria Principal Maltea Sun (aka Viki). Gratulujeme skvelej paničke Ľubke Jakušovej zo Žiliny.

 

Viki je mimoriadne úspešná výstavná sučka. Je multi Junior šampiónka, multi senior šampiónka niekoľkých krajín, splnika podmienky na priznanie titulu Medzinárodný šampión krásy (C.I.B.). V roku 2014 získala na Európskej výstave (EDS) v Brne a rovnako aj na Svetovej výstave (WDS) v Ženeve v tvrdej konkurencii skvelé tretie miesto.  Viki titulom Medzinárodný šampión krásy ukončila svoju dlhú a veľmi úspešnú výstavnú kariéru podobne ako Coco, a ďalej sa bude venovať výchove svojich šteniatok.

 

 

Titul Klubový šampión bol prizanaý aj ďalšiemu nášmu odchovancovi, krásnemu psíkovi Antonio Banderas Maltea Sun (aka Toníček). Gratulujeme paničke Jolanke Balcárkovej z ČR a ďakujeme za skvelú prezentáciu nášho psíka doma (v Česku) a samozrejme aj v zahraničí.

 

Antonio je mimoriadne úspešný výstavný psík. Je multi Junior šampión, multi senior šampión niekoľkých krajín, Medzinárodný šampión  (C.I.B.). V roku 2014 získal na Európskej výstave EDS v Brne v tvrdej konkurencii skvelé druhé miesto a titul Reserve CAC. 

V súťaži TOP Junior maltese v kategórii sučiek získala naša malá a roztomila sučka Charlize Theron Maltea Sun v súťaži juniorov skvelé druhé miesto.

 

 

  

 


Späť na zoznam článkov